Kabaret Paranienormalni wystąpi w Bochni 29 marca

dodano: 2014-02-25 13:10 | aktualizacja: 2014-02-25 13:51
autor: Anna Kawalec | źródło: MDK Bochnia

paranienormalni_bochnia_1 Już 29 marca 2014 roku o godzinie 20:00 w Hali Widowiskowo Sportowej w Bochni wystąpi kabaret Paranienormalni, który pokaże najnowszy program pt. ŻARTY SIĘ SKOŃCZYŁY. Najnowszy program Paranienormalnych to niemal dwie godziny fantastycznej zabawy. Bilety nie są tanie, bo kosztują 55 zł, do nabycia w sekretariacie Miejskiego Domu Kultury w Bochni oraz w kasie kina Regis.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Kabaret PARANIENORMALNI:

Czy są kwestie, z których nie warto żartować? Tematy, które nie są śmieszne? Relacje damsko-męskie, absurdalne postacie i sytuacje z życia codziennego to tematy, które pojawiają się w kabarecie od zawsze. Paranienormalni udowadniają, że można potraktować je nowatorsko i przedstawić w niespotykany dotąd, pomysłowy sposób. Niezwykły kontakt z publicznością, zaskakujące wprowadzenie i skecze, które rozbawią każdego to gwarancja udanego spektaklu. Najnowszy program Paranienormalnych to niemal dwie godziny fantastycznej zabawy. „Żarty się skończyły” to dopiero początek dobrego humoru i Twojego nowego życia, które po spotkaniu z Paranienormalnymi nigdy już nie będzie takie samo.
 
Kabaret Paranienormalni, powstał w 2004 roku w Jeleniej Górze, z woli niebios i determinacji Igora. Nie uprawiają satyry politycznej, natomiast bacznie obserwują przyrodę, zjawiska obyczajowe i społeczne, fenomeny popkultury. Grają zarówno w kameralnych warunkach dla małych grup (minimum 4 osoby – przynajmniej o jedną więcej niż na scenie) jak i na dużych imprezach, również plenerowych (maksymalna dopuszczalna liczba widzów 74.000). 

Kabaret PARANIENORMALNI, z nowym programem pt: ŻARTY SIĘ SKOŃCZYŁY  

29 marca 2014 r. 
Bochnia, Hala Widowiskowo-Sportowa 
Bilety w cenie 55 zł do nabycia w sekretariacie Miejskiego Domu Kultury w Bochni oraz w kasie kina Regis.
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Kultura
Informacje
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Panorama Bochni na płótnie - wydruk 100 x 36 cm [od wschodu]

Panorama Bochni od strony wschodniej - wydruk na płótnie

299 zł Więcej...

Panorama Bochni na płótnie - wydruk 100 x 36 cm [zimowa]

Zimowa panorama Bochni od strony wschodniej - wydruk na płótnie

299 zł Więcej...

Panorama Bochni tzw. czegodajewka wydruk 100 x 36 cm [1]

Panorama Bochni a la Czegodajew wzorowana na obrazach ukraińskiego autora...

299 zł Więcej...