System NDS w odbiornikach Force

dodano: 2003-08-06 14:17 | aktualizacja: 2003-08-06 14:24
autor: Janusz Sulisz | źródło: NDS/Force

nds_logo_sk.jpg Force A.S., duński producent odbiorników satelitarnych dostarczający technologie zarówno dla operatorów płatnych, jak i niekodowanch pakietów podpisał kontrakt z grupą NDS plc, należącą do News Corporation. Dzięki umowie Force będzie mógł wbudowywać technologię NDS - system kodowania VideoGuard do nowej serii odbiorników ProMaster, które będą dystrybuowane w Skandynawii dla platformy Viasat.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Viasat - główny operator płatnej telewizji w Skandynawii chce mieć pewność, że nadawane kanały nie będą dostępne na pirackich kartach, co w obecnej chwili gwarantuje jeden z bardzioej bezpiecznych systemów kodowania NDS-VideoGuard. Współpraca Force i NDS daje też nowe możliwości.

NDS to jeden z liderów na rynku systemów kodowania. System Videoguard jest obecny w 32 milionach domów. Force jest jednym z wiodących producentów profesjonalnych i dośc drogich, ale doskonałej jakości odbiorników.
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Informacje
Informacje
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Panorama Bochni na płótnie - wydruk 100 x 36 cm [zimowa]

Zimowa panorama Bochni od strony wschodniej - wydruk na płótnie

299 zł Więcej...

Panorama Bochni tzw. czegodajewka wydruk 100 x 36 cm [1]

Panorama Bochni a la Czegodajew wzorowana na obrazach ukraińskiego autora...

299 zł Więcej...

Panorama Bochni na płótnie - wydruk 100 x 36 cm [od wschodu]

Panorama Bochni od strony wschodniej - wydruk na płótnie

299 zł Więcej...