„Pora Wiatru” wystąpi kameralnie w Bochni

dodano: 2014-03-21 15:36 | aktualizacja: 2014-03-23 03:46
autor: Koder | źródło: inf.wł.

Pora wiatruxx „Pora Wiatru” ostatnio coraz częściej przypomina się mieszkańcom Bochni. Niektórzy pamiętają ich koncerty w Chantilly, na Scenie Letniej, w Bibliotece Miejskiej, czy ostatnio  w Oratorium, gdzie poprzedzali występ akustyczny grupy Marka Piekarczyka.  Miłośnicy X Muzy kojarzą ich z występami w Must be the Music.                                                                                                                                                      Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
W jakiej są formie i czy lepiej  zabrzmią  w kameralnych warunkach będziemy się mogli przekonać  już w sobotę 22 marca 2014 r. od godziny 21:00 w bocheńskim pubie Kantyna przy ul. Rzeźnickiej 1 zaprezentują swoje skrajne oblicza. Dadzą się poznać jako romantyczni, niezwykle emocjonalni ludzie, którzy śpiewają o rzeczach wzniosłych, a jednocześnie w jakimś momencie dopada ich twarda rzeczywistość. Ukażą światu swoją nieokiełznaną tęsknotę za wolnością, której symbolem jest mustang znany z ich plakatów. Nie pożałują publiczności, gdy dzikość ich serca weźmie górę nad zdrowym rozsądkiem – zwłaszcza podczas dynamicznych utworów, gdy połączą piosenkę folkową, bluesa, country i rock & rolla w jedną całość (mam na myśli chociażby interpretację utworów AC/DC).

Poprzez takie wielowymiarowe spojrzenie na muzykę, Pora Wiatru ma sporą szansę zawładnąć sercami słuchaczy. Tak z pewnością się stanie po raz kolejny, bo wiem, że ta muzyka zabrzmi w Kantynie pełniejszą paletą barw, cieplej, dosadniej i zadowoli wykonawców, a przy tym również  publiczność porwie do świetnej zabawy.


      
Skład zespołu:
Mateusz Antas – gitara, harmonijka, śpiew (Czermna)
Jakub Wiśniewski – gitara, śpiew (Muchówka)
Kacper Szpyrka – skrzypce (Jasło)
Bartłomiej Wójcik – bębny, cajon (Nowy Wiśnicz)
Guillermo Caravaca – banjo (Granada, Hiszpania)                                                                          
Adam Legutko – gitara basowa ( Stary Wiśnicz )Link do Wydarzenia :
https://www.facebook.com/events/218432448350722/?ref_dashboard_filter=upcoming
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Muzyka
Informacje
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Panorama Bochni na płótnie - wydruk 100 x 36 cm [zimowa]

Zimowa panorama Bochni od strony wschodniej - wydruk na płótnie

299 zł Więcej...

Panorama Bochni tzw. czegodajewka wydruk 100 x 36 cm [1]

Panorama Bochni a la Czegodajew wzorowana na obrazach ukraińskiego autora...

299 zł Więcej...

Panorama Bochni na płótnie - wydruk 100 x 36 cm [od wschodu]

Panorama Bochni od strony wschodniej - wydruk na płótnie

299 zł Więcej...