Bocheński Chór Kameralny Salt Singers na cześć Jana Pawła II

dodano: 2014-04-25 11:31 | aktualizacja: 2014-04-25 15:31
autor: Jan Truś | źródło: Inf. własna

Jan Paweł II W niedzielę, 27 kwietnia 2014 roku w Rzymie miejsce miała będzie kanonizacja Jana Pawła II. W godzinach popołudniowych w wielu kościołach lub na miejskich placach polskich miast organizowane są koncerty upamiętniające naszego Wielkiego Rodaka. Jednym z takich wydarzeń będzie koncert „Krakowscy Artyści Swojemu Świętemu”, który odbędzie się na Małym Rynku w Krakowie.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Wśród artystów, którzy pojawią się na scenie, są m.in.: Marta Bizoń, Przemysław Branny, Olgierd Łukaszewicz, Renata Przemyk, Anna Szałapak, Zbigniew Wodecki oraz specjalny gość z Włoch Amadeo Minghi – twórca oficjalnej piosenki na uroczystość beatyfikacji Jana Pawła II w maju 2011 roku.Towarzyszyć im będzie Orkiestra Stołecznego Królewskiego Miasta Krakowa Sinfonietta Cracovia pod dyrekcją Tomasza Chmiela, Chór Krakowskiej Młodej Filharmonii ZPSM w Krakowie przygotowany przez Marka Kluzę oraz Bocheński Chór Kameralny Salt Singers prowadzony już od prawie 10 lat przy Miejskim Domu Kultury w Bochni przez Macieja Kozłowskiego.Początek koncertu w niedzielę, 27 kwietnia o godzinie 18:00.
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Muzyka
Informacje
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Panorama Bochni na płótnie - wydruk 100 x 36 cm [zimowa]

Zimowa panorama Bochni od strony wschodniej - wydruk na płótnie

299 zł Więcej...

Panorama Bochni tzw. czegodajewka wydruk 100 x 36 cm [1]

Panorama Bochni a la Czegodajew wzorowana na obrazach ukraińskiego autora...

299 zł Więcej...

Panorama Bochni na płótnie - wydruk 100 x 36 cm [od wschodu]

Panorama Bochni od strony wschodniej - wydruk na płótnie

299 zł Więcej...